فورى ایران تغذیه دانشگاه دانشگاه آشپزخانه

فورى: ایران تغذیه دانشگاه دانشگاه آشپزخانه دانشجویان مواد غذایی ذائقه غذایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حقایقی در مورد «کریستیانو رونالدو» که نمی دانید!

کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم جهت رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می کند و توانسته بسیاری از رکوردهای تاریخ فوتبال دنیا

حقایقی در مورد «کریستیانو رونالدو» که نمی دانید!

حقایقی در مورد «کریستیانو رونالدو» که نمی دانید!

عبارات مهم : فرزند

کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم جهت رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می کند و توانسته بسیاری از رکوردهای تاریخ فوتبال دنیا را جابه جا کند. او در حال حاضر معروف ترین بازیکن فوتبال دنیا است که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد ولی آیا هوادارانش چیزی در مورد زندگی او می دانند؟ اگر دوست دارید که بعضی از واقعیات زندگی این ستاره را بدانید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

حقایقی در مورد «کریستیانو رونالدو» که نمی دانید!

اداره مالیات اسپانیا خواهان حبس رونالدو شد

کریستیانو رولاندو به دولت بدهکار است! طبق بیانیه مقامات وزارت دارایی اسپانیا، میزان تخلف مالیاتی رونالدو ۱۵ میلیون یورو هست. در واقع او می تواند از ۱۵ ماه تا ۵ سال به زندان محکوم شود. پیش از این گزارشات حاکی از آن بود که این ستاره پرتغالی فرار مالیاتی ۸ میلیون یورویی داشته ولی حالا حرف از ۱۵ میلیون یورو هست. کمیته بازجویان اداره مالیات خواستار حبس رونالدو به علت فرار مالیاتی بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ شد. رونالدو با پرداخت شش میلیون یورو در سال ۲۰۱۵ تلاش کرد با اداره مالیات به توافق برسد. وکیل او اعتقاد است که رونالدو هیچ اشتباهی مرتکب نشده و تنها جرم اش دنبال کردن معیارهایی است که اداره مالیات آن را قبول ندارد.

کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم جهت رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می کند و توانسته بسیاری از رکوردهای تاریخ فوتبال دنیا

خود رونالدو نیز در این باره می گوید: «من قوانین مالیاتی اسپانیا را درک نمی کنم. من تنها 6 سال به مدرسه رفتم و تنها چیزی که در حال حاضر می دانم فوتبال بازی کردن هست. اگر وکلایم به من بگوید که باید مالیات بپردازم، حتما این کار را می کنم. من به آنها اعتقاد دارم، پول خوبی هم به آنها می دهم، به همین علت آنها کارشان را به عالی ترین شکل ممکن انجام می دهند و هر چه بگویند، گوش می کنم.»

او با زنان زیادی در ارتباط است

رونالدو با همسرش، جورجینا رودریگز، بسیار شاد است ولی این جهت او دلیلی نمی شود تا از بانفودترین زنان هالیوودی دور بماند. این ورزشکار با مانکن ها و ستاره های زیادی در ارتباط هست. حتی یکی از شایعاتی که در مورد او گفته شده است بود، رابطه او با پاریس هیلتون بود که در سال 2009 در یکی از کلاب های شبانه یکدیگر را ملاقات کردند. گزارشات حاکی از آن است که او بعد از ملاقات پاریس هیلتون، در ابتدا از برقراری ارتباط با او کمی استرس داشت ولی بعد از این که مکالمه خود را با او شروع کرد، وحشت اش ریخت به طوری که دیگر نتوانست خودش را کنترل کند و از او جدا نمی شد.

حقایقی در مورد «کریستیانو رونالدو» که نمی دانید!

او در سال 2010 نیز کیم کارداشیان را به یک شام رمانتیک دعوت کرد. علاوه بر آن، رونالدو به مدت 5 سال با مدل معروف، ایرینا شایک، در ارتباط بود، ولی زمانی که ایرینا متوجه شد که او به طور پنهانی با دختران زیادی در نقاط متفاوت دنیا در ارتباط است و به آنها خبر می دهد، رابطه خود را با او به اتمام رساند.

پدر بودن، او را متحول کرد

کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم جهت رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می کند و توانسته بسیاری از رکوردهای تاریخ فوتبال دنیا

شاید رونالدو همسر ایده آلی نباشد ولی پدر فوق العاده ای هست. او هیچگاه از فرزندانش جدا نمی شود. اگر به صفحات شخصی او در اینترنت نگاهی بیاندازید خواهید دید که او مدام از فرزندانش تصویر های قشنگی را منتشر می کند. او خودش هم اعتراف می کند که: «پدر شدن همه چیز را عوض کردن می دهد. تو فرزندی داری که خون ات در رنگ هایش جاری ست و این احساس خارق العاده هست. زمانی که همسرم به من می گوید آیا فرزند دیگری می خواهم، من بدون درنگ به او جواب مثبت می دهم. فرزند عالی ترین نعمتی است که خدا به بندگانش داده است.»

او تاکنون هیچ اطلاعاتی از مادر فرزند اولش منتشر نکرد. او در این باره می گوید: «مردم مدام در تلاش اند که بدانند مادر فرزند اولم چه کسی بود، بعضی ها هم می گویند که او از رحم جایگزین متولد شده است هست. من در این مورد تا به حال با کسی صحبت نکرده ام، صحبت هم نخواهم کرد. البته زمانی که پسرم بزرگ شود من حقیقت را به او می گویم. بعضی از فرزند ها نه پدر دارند نه مادر و به نظر من یک پدر جهت فرزندم کافی ست.»

حقایقی در مورد «کریستیانو رونالدو» که نمی دانید!

او عاشق خانواده اش است

رونالدو 4 فرزند دارد. همانطور که در اوج گفتیم، اطلاعاتی از همسر اول او در دست نیست ولی پسر بزرگ رونالدو اکنون 7 ساله هست. در نوامبر 2017 او به همراه فرزند بزرگش، در تبلیغات شلوار جین یک برند، تیتر مجلات شد. در سال 2017 او و همسرش از طریق رحم جایگزین صاحب دو فرزند دوقلو، یک دختر و یک پسر، شدند. او در توییتر خود در این باره نوشت: «خوشحالم که دو علاقه دیگر به زندگی ام اضافه شد.»

او در تابستان همان سال نیز اعلام کرد که همسرش باردار هست. آنها در ماه نوامبر یک فرزند دختر دیگر را نیز به خانواده 4 نفری خود اضافه کردند. این بار هم رونالدو در اینستاگرام خود نوشت: «النا مارتینا به دنیا آمد و ما همگی غرق در خوش حالی هستیم.»

او پدرش را طور دیگری می خواست

ما در مورد پدر رونالدو، خوزه دینیس آویرو، اطلاعات زیادی به دست نداریم ولی گزارشات حاکی از آن است که پدرش یک سرایدار بوده. رونالدو در مورد او می گوید: «من به علت این که پدرم کار خوبی نداشت و جزو طبقات پایین اجتماع بود، بسیار اذیت شدم. او یک مرد الکلی بود، به همین علت من از همان بچگی از مشروبات الکی تنفر داشتم و هنوز هم که هنوز به آنها لب نمی زنم. من هیچگاه پدرم را به درستی نشناختم. اصلا نمی دانستم که علت آنهمه مشروب خوردنش چه بود، شاید هم فراموشی از پرسشها زندگی. واقعیت این است که من پدر دیگری می خواستم. کسی که شاهد موفقیت های من باشد و مرا به تلاش های زیاد تشویق کند.»

پدر او در سال 2005 از دنیا رفت؛ با وجود این، رونالدو هر لحظه تلاش داشت که خاطرات او را، به خصوص جهت فرزندانش، زنده نگه دارد. او حتی در اکتبر 2017 تصویری از فرزندانش را که به دور قاب تصویر پدر بزرگ ارزش ایستاده بودند، در اینستاگرام خود انتشار داده است و زیر آن نوشت: «تو هر لحظه در کنار ما می مانی پدر.»

او در سن 15 سالگی عمل قلب انجام داد

شاید فکر کنید که رونالدو که یکی از ورزشکارترین افراد دنیا هست، باید بدنی سالم داشته باشد، ولی واقعیت چیز دیگری هست. در مصاحبه ای که در سال 2009 با او انجام شد، او اعتراف کرد که در سن 15 سالگی یک عمل قلب داشته هست. در دوران نوجوانی، زمانی که رونالدو می دوید، ضربان قلب اش به شدت اوج می رفت. مادرش می گفت: «من از این که او چنین مشکلی دارد، بسیار ناراحتم لیکن ممکن است که این بیماری مانع از فوتبال بازی کردن او شود.» ولی خوشبختانه عمل قلب او با موفقیت پیش رفت و او ورزش کردن را بار دیگر از سر گرفت. حتی می توان گفت که عمل او سرعت دویدن اش را نیز بالاتر برده است.»

او 80 سگ بی پناه را از نجات داد

روحیه بشردوستی و خیرخواهانه رونالدو بر هیچ کس پوشیده نیست. به عنوان مثال در سال 2014، زمانی که او شنید پسری 10 ماهه جهت عمل مغز خود به پول نیاز دارد، نه تنها کفش و لباس های ورزشی خود را فروخت، بلکه چکی به ارزش 83000 دلار را امضا و پول مورد نیاز را جهت عمل آن پسر فرزند فراهم کرد.

در سال 2008، او 165000 دلار را به یک بیمارستان جهت درمان بیماران سرطانی هدیه داد. او می گوید: «پدرم به من یاد داده زمانی که به فرد محتاجی کمک کنم، خدا دو برابر آن را به من می بخشد.» در سال 2017 نیز رونالدو با فروش لباس ورزشی اش، جهت 80 سگ آواره در پرتغال، سر پناهی ساخت.

او جهت تناسب اندامش زحمت زیادی می کشد

داشتن اندامی چون رونالدو، کار راحت ای نیست ولی اگر هدفی مانند او داشته باشید، با رعایت رژیم های غذایی و ورزش، می توانید به اندام ایده ال تان برسید. رونالدو در اهدافش، که اندامی متناسب نیز یکی از آنهاست، استوار است و جهت رسیدن به آنها تلاش زیادی می کند. او هیچگاه ورزش را رها نکرد و جهت اینکه انگیزه مورد نیاز را جهت تمرینات سخت مدام خود داشته باشد، هر لحظه جهت خود یک پارتنر ورزشی پیدا کند. او هر لحظه با فردی که قدرت بدنی مشابه خودش دارد، ورزش می کند تا انگیزه بیشتری جهت این کار داشته باشد.

از نظر او خواب هم یکی دیگر از عواملی است که در تناسب اندامش موثر هست. به گفته او: «ماهیچه ها جهت ترمیم خود، به استراحت نیاز دارند که خواب مناسب ترین وقت است.» او رژیم غذایی سالم و خاصی را دنبال می کند. به عنوان مثال او به جای داشتن 3 وعده غذایی سنگین در روز، 6 وعده غذایی کوچک و سبک می خورد. او اعتقاد دارد که آرامش یکی از شرط های دیگر اندام سالم هست. او می گوید: «برای این که اندام و ذهن سالمی داشته باشیم، باید از استرس و تنش دور شویم. من اوقات فراغتم را با خانواده و دوستانم می گذرانم و همین به روح و جسم من آرامش می دهد.»

او متهم به تجاوز است

آیا باورتان می شود که در کارنامه رونالدو، تجاوز وجود دارد؟ فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید ظاهرا در سال 2009 در نوادای لاس وگاس به یک زن آمریکایی تجاوز می کند. فردی که مورد تجاوز قرار گرفته نیز فورا مراتب را به پلیس شهر نوادا اطلاع می دهد و اعلام می کند این تجاوز از سوی یک ورزشکار معروف صورت گرفته هست. شکایت او که قطعا دردسرهای فراوانی را جهت رونالدو به همراه می داشت، باعث می شود تا رونالدو هفت ماه بعد از وقوع این اتفاق یعنی 12 ژانویه 2010، با فرستادن وکلایش از جمله کارلوس اوزوریو و با پرداخت مبلغ 258 هزار یورو با فردی که مورد تجاوز قرار گرفته بود، به توافق برسد تا او شکایتش را پیگیری نکند. ظاهرا نمایندگان رونالدو به همراه خود نامه ای با امضای این بازیکن به همراه داشته اند. بعد از این توافق هم آن زن آمریکایی تمامی شکایت هایش را از دادگاه بعد می گیرد و تمامی مدارک مرتبط با این اتهام را از بین می برد.

پردیس بختیاری – برترین ها

واژه های کلیدی: فرزند | همراه | مالیات | ارتباط | فوتبال | رونالدو | فرزندان | رونالدو | فرار مالیاتی | کریستیانو رونالدو

حقایقی در مورد «کریستیانو رونالدو» که نمی دانید!

حقایقی در مورد «کریستیانو رونالدو» که نمی دانید!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog