فورى ایران تغذیه دانشگاه دانشگاه آشپزخانه

فورى: ایران تغذیه دانشگاه دانشگاه آشپزخانه دانشجویان مواد غذایی ذائقه غذایی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کدام چهره‌ها از ترامپ بیزارند؟

در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با تعدادی از سلبریتی های مشهوری که به طور علنی از دونالد ترامپ انتقاد کرده اند و سخنان آن ها در این مورد آشنا کنیم.

کدام چهره‌ها از ترامپ بیزارند؟

کدام صورت ها از ترامپ بیزارند؟

عبارات مهم : رییس جمهور

در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با تعدادی از سلبریتی های مشهوری که به طور علنی از دونالد ترامپ انتقاد کرده اند و سخنان آن ها در این مورد آشنا کنیم.

دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده در بیش از یک سالی که ریاست جمهوری ایالات متحده را بر عهده داشته بسیار جنجالی و پرحرف و حدیث بوده و بدون شک در این مدت کوتاه توانسته نام خود را به عنوان جنجالی ترین رییس جمهور تاریخ ایالات متحده در تاریخ ثبت نماید. سلبریتی های مشهور از تریبون های متفاوت له یا علیه رییس جمهور خود صحبت کرده اند. ولی تعداد کسانی که به تقبیح سیاست های دونالد ترامپ پرداخته اند بسیار زیاد از کسانی است که از حامیان او به شمار می آیند.

جیمی کیمل

جیمی کیمل، مجری مشهوری که چند سال است مراسم اسکار را برگزار می کند در سپتامبر ۲۰۱۷ در یکی از برنامه های خود راجع به دونالد ترامپ چنین گفت:” او دوست دارد اسمش روی چیزهای متعددی باشد: ساختمان ها، مشروبات الکلی، هر چیزی که فکرش را بکنید. در این شرایط او هر چیزی که به معنای خلاص شدن از دست طرح بیمه درمانی اوباما باشد را امضا می کند. جهت راحت شدن از دست اوباماکر حاضر است چندین نسخه از قرآن چاپ بارنز اند نوبل را در فلوجه امضا کند. او تفاوت بین Medicare و Medicaidرا نمی داند؛ حتی به مشکل می تواند بین ملانیا و ایوانکا تفاوت قایل شود”.

مریل استریپ

کدام چهره‌ها از ترامپ بیزارند؟

مریل استریپ در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۷ چنین گفت:”امسال نقش آفرینی وجود داشت که مرا حیرت زده کرد. این نقش آفرینی در قلب من جای گرفت نه به این خاطر که نقش آفرینی خوبی بود بلکه به این علت که تاثیرگذار بوده و کار خود را انجام داد. این نقش آفرینی مخاطب مورد نظر خود را خنداند به نحوی که دندان هایشان کاملاً نمایان شد. این نقش آفرینی زمانی بود که شخصی که می خواهد پراحترام ترین صندلی این کشور را اشغال کند ادای یک گزارشگر معلول را درآورد؛ شخصی که توانایی، قدرت و ظرفیت تصویر العمل نشان دادن به این عمل را ندارد.

وقتی آن را دیدم قلبم شکست. هنوز نمی توانم این عنوان را از سرم بیرون کنم لیکن این عنوان در یک فیلم اتفاق نیفتاد و در زندگی واقعی بود. و این غریزه جهت تحقیر، هنگامی که که به وسیله کسی در یک جایگاه عمومی مدلسازی می شود، به وسیله کسی بسیار قدرتمند انجام می گیرد، وارد زندگی هر کسی خواهد شد لیکن به دیگران اجازه می دهد که کار مشابهی انجام دهند. بی احترامی کردن به معنای دعوت به بی احترامی کردن هست. خشونت باعث بروز خشونت خواهد شد. هنگامی که که افراد دارای قدرت از جایگاه خود جهت اذیت و آزار دیگران استفاده می کنند، همه ما بازنده ایم”.

کریسی تیگن

کریسی تیگن در مصاحبه ای با روزنامه یو اس اَی تودی در فوریه ۲۰۱۷ در مورد دونالد ترامپ چنین گفت:” من هر لحظه یکی از کسانی بوده ام که از دونالد ترامپ بیزار بوده است (برای مدت خیلی طولانی). اکنون حدود ۵ تا ۷ سال است که از او انتقاد می کنم. این کار را تا هر لحظه ادامه خواهم داد و به آن افتخار می کنم. نمی توانم باور کنم کسی بتواند این کار را تمام روز، هر روز انجام دهد و رییس جمهور باقی بماند. اگر در ۴ سال آینده به طور ناگهانی مفقود شدم نباید تعجب کرد”.

جورج کلونی

در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با تعدادی از سلبریتی های مشهوری که به طور علنی از دونالد ترامپ انتقاد کرده اند و سخنان آن ها در این مورد آشنا کنیم.

جورج کلونی در مصاحبه با روزنامه یو اس اَی تودی در آگوست ۲۰۱۷ در مورد دونالد ترامپ چنین گفت:” روز به روز زیاد آشکار می شود که این مرد جهت رییس جمهور آمریکا بودن ناتوان و نالایق هست. خبر خوب این است که دیگر موسسات ما- یعنی رسانه ها، بالاخره، و قضات و سناتورها- نشان داده اند که این مملکت به راه خود ادامه خواهد داد. هنوز کسانی جهت بررسی اوضاع و ایجاد تعادل وجود دارند”.

رابرت دنیرو

رابرت دنیرو بازیگر افسانه ای هالیوود در مصاحبه با مجلله ددلاین چنین گفت:” اگر او باهوش بود، خیلی زیاد از این خطرناک می بود. همین حالا هم به اندازه کافی خطرناک هست. او وحشتناک است و یک نژادپرست پرسروصدا که بر وحشتناک بودن او می افزاید، و این خوب است که این کار او باعث می شود خودش را غرق کند… در حال حاضر ما با یک بحران در کشور با وجود این نادان مواجه هستیم، کسی که نباید هیچگاه به مقامی که الان در آن واقع شده است است می رسید”.

مایلی سایروس

کدام چهره‌ها از ترامپ بیزارند؟

مایلی سایروس بعد از این که در سپتامبر ۲۰۱۷ از او پرسیده شد که آیا بعد از گزینش شدن ترامپ به عنوان رییس جمهور، قصد ترک این کشور را ندارد چنین گفت:” من به هیچ وجه ازاین کشور نخواهم رفت، این کار احمقانه و بی معنی هست. لیکن هنگامی که می خواهم از این کشور بروم فکر می کنم حرف خوبی دارم که به کشورم بزنم. باور کنید هر روز در حساب اینستاگرامم می بینم که می گویند: به همین زودی ها از کشور برو! کی می خواهی از اینجا بروی؟. خب این عنوان نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت. آیا واقعاً مهم است که من کجا باشم؟ لیکن هر کجا که باشم صدای لعنتی من شنیده خواهد شد و من کاری می کنم که صدایم شنیده شود”.

مدونا

در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با تعدادی از سلبریتی های مشهوری که به طور علنی از دونالد ترامپ انتقاد کرده اند و سخنان آن ها در این مورد آشنا کنیم.

مدونا، اسطوره پاپ ایالات متحده در مورد دونالد ترامپ چنین گفت:” من به خواب رفتم و از آن شب، هر صبح بلند می شوم و حسی را دارم که انگار با کسی قطع رابطه کرده ام که به مشکل قلب مرا شکسته هست. بیدار می شوی و جهت یک لحظه فقط خودت هستی و سپس با خود می گویی: اوه، شخصی که او را بیش از هر کسی دوست داشتم همین الان قلب مرا شکست، و من احساس نابودی و ویرانی می کنم انگار که چیزی برایم باقی نمانده . بلند می شوم و با خود می گویم: یک لحظه صبر کن. دونالد ترامپ رییس جمهور هست. این یک کابوس نیست. این اتفاق واقعاً رخ داده هست. این عنوان مانند این است که عشقت تو را رها کند و دچار کابوس هم بشوی”.

شکیرا

وی در تصویر العمل به صدور فرمان جلوگیری از ورود مسلمانان به ایالات متحده به وسیله دونالد ترامپ چنین نوشت:” ما باید بسیار هوشیار باشیم و نگذاریم تعصب و تنفر وارد جریان مهم زندگیمان شود یا در نقاب «حفاظت از مردممان» منطقی انگاشته شود. اگر ما نشانه قرار گرفتن کورکورانه مسلمانان را بپذیریم، باید بدانیم که خیلی سریع نوبت به دیگر اقلیت ها خواهد رسید؛

خواه با بستن مرزها به روی دیگر گروه های به اصطلاح «خطرناک» باشد، خواه با پایمال کردن حقوق انسانی آن ها به روش های دیگر. ما نباید جوامع را تفکیک کنیم و بر اساس نژاد، مرتبه اجتماعی یا دین بین آن ها تفاوت قایل شویم لیکن بر اساس قانون اساسی، تمام این ماجراها با حقوق آن ها به عنوان شهروند این کشور در تضاد هست. هر کسی که به ایالات متحده می رود و گزینش می کند که پرچم این کشور را برافرازد و این اصول را بپذیرد باید جزو «مردم ما» انگاشته شود”.

کدام چهره‌ها از ترامپ بیزارند؟

برترین ها

واژه های کلیدی: رییس جمهور | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | ایالات متحده | اخبار فرهنگی و هنری

کدام چهره‌ها از ترامپ بیزارند؟

کدام چهره‌ها از ترامپ بیزارند؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog